Установка ГБО 4 на Skoda Fabia Mk2 1,2 (3 циліндри)

Встановлення ГБО на Шкода Фабія Mk2 1,2 (3 циліндри)

Шкода Фабія з трициліндровим двигуном – автомобіль, про який люблять пожартувати механіки в тому плані, що це машина, яка вже з заводу двигун троїть! При цьому, незважаючи на свої скромні показники потужності та прискорення, ця невелика в’язка машинка прижилася на теренах України. Для багатьох сімей цей автомобіль став справжньою паличкою-виручалочкою. Адже, незважаючи на те, що Skoda Fabia котирується в сегменті автомобілів малого класу, він перейняв багато від лідерів концерну WAG. Також надійність двигунів цих авто підтверджується тим фактом, що заводом-виробником встановлено гарантію на двигуни 2 роки без урахування пробігу.

Технічні характеристики Škoda Fabia Mk2 1,2 (3 циліндри)

 • Тип кузова – хетчбек
 • Об’єм двигуна, куб.см – 1198
 • Потужність, к.с./об.хв. – 70/5400
 • Кількість та розташування циліндрів – L3
 • Кількість клапанів на циліндр – 4
 • Система подачі палива – інжектор, розподілений упорскування палива
 • Тип палива – бензин

Фабія, незалежно від встановленого на неї двигуна, є одним із лідерів за показниками економічності. А з мотором 1,2 взагалі показує дива – заявлена витрата в змішаному циклі становить 5,9 л/100 км! Але, як кажуть, економіка має бути економною! Тому, крім того, що після установки газу на Шкоду Фабію вартість палива на кілометр шляху буде приємно радувати автовласника, ми вирішили допомогти господареві автомобіля заощадити ще на старті проекту «Установка ГБО на Skoda Fabia Mk2 1.2». Саме тому ми обрали пакет «Економ» зрештою ГБО на Шкоду Фабію Мк2 виглядало так:

 1. Газова електроніка (блок керування) – KME Nevo (Польща)
 2. Газовий редуктор – Tomasetto Alaska (Італія)
 3. Газові форсунки – ALEX 3 циліндра (Польща)
 4. Газова магістраль – Transfer OIL (Італія)
 5. Газовий балон – внутрішній тор (600*200 мм), Об `єм – 42 літрів. Polmocon (Польща)
 6. Мультіклапан – Tomasetto AT00 (Італія)

Повірте, недорого – це не завжди щось погано чи неякісно! Іноді, як у випадку із газом на Skoda Fabia Mk2, це абсолютно виправдано. Міський автомобіль з малопотужним двигуном не вимагає від вас непомірних витрат. Він лише хоче, щоб до нього ставилися як до члена сім’ї і не ображали! Не скривдили його і ми! Обладнання, які ми з любов’ю на нього встановили, послужить не один рік вірою та правдою та йому та його господареві!

Якщо у вас є автомобіль, для якого важливо, щоб процес встановлення ГБО проходив в атмосфері турботи та поваги, приїжджайте!

З повагою, колектив СТО “Кузьма”!